02.10.2019

Від велосипедів до літаків. ВІдвідувачі Old Car Land подорожуватимуть раритетною Америкою

Old Car Land - наймасштабніший фестиваль України. Цього року очікуємо кабріолет Skoda Popular, Mercedes-Benz 170 із дерев"яним каркасом кузова та єдину в Україні Riley 1933 року. Це перший показ гоночного автомобіля в столиці англійської марки, якої вже не існує. Також вперше на наш захід приїде найпотужніший в історії кільцевий КрАЗ-5450 із танковим двигуном. Він брав участь у міжнародних змаганнях, де представляв Україну. Найстарішим машинам-учасникам — понад 80 років. Широкою буде експозиція і машин 1930-х років. Кожна з них на ходу й відреставрована відповідно до оригіналу. Родзинкою заходу стануть американські автомобілі 50-70-х років. Більшість із них є рідкісними не лише на наших дорогах, а й на профільних автомобільних заходах. Серед таких - Cadillac Fleetwood 1959 року, Cadillac DeVille 1966 року, Plymouth Cuda 1971 року та інші. Відвідувачі зможуть побачити із чого починався масовий американський автопром — очікуємо на заході Ford T, який випускали з 1908 по 1927 рік, і Ford A, який випускався з 1927 по 1931 рік. Чудовим доповненням колекції машин зі США стануть автівки із клубу "АвтоАмерика" із Білорусі.

Old Car Land
Old Car Land

На фестивалі можна буде не лише побачити ретроавтомобілі, а й повністю поринути в історію. Цьому сприятимуть реконструкції боїв часів Другої світової війни із застосуванням техніки,історичний матч регбі 1940-х років та цікава експозиція від "Чорнобиль тур" із пристроями і машинами, схожими на ті, що брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Неповторним видовищем стануть покази колекцій одягу 1930-х, 50-х і 70- років. Цікавим буде конкурс елеганції — власники ретроавтомобілів одягнуться у вбрання епохи випуску своїх автівок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найпотужніші й велетенські - 6 американських авто, які покажуть на OldCarLand

Відвідування фестивалю стане найкращим вікендом для сім'ї, адже поки діти гратимуться в перегони на педальних машинах, дорослі зможуть спостерігати за стартом ралі на ретроавтомобілях і професійним дрифтовим шоу. У кожного буде можливість смачно поїсти у ресторанних точках фестивалю і зробити безліч знімків на тлі найбільшої експозиції літаків і машин!

 

 

 

Ярмак Яна