28.02.2020

Неймовірна атмосфера і висока швидкість - відбулися змагання із кантрі-кросу на квадрациклах

{%photogallery%}

У Києві відбулися змагання із кантрі-кросу на квадрациклах - перший етап чемпіонату України.

Вони стартували із траси "Пирогів" неподалік від села Чабани та Столичного шосе.

У змаганнях взяло участь понад шість десятків учасників - від школярів до людей середнього віку на потужних квадроциклах. Всі змагалися між собою у різних класах. Перемогу отримували ті, хто за виділений час встигали пройти якомога більше кіл.Старт відбувався біля сучасної і підготовленої траси для мотокросу протяжністю 1750 метрів, це одна із кращих трас в Україні. Вона відповідає всім європейським вимогам.

"Для квадроциклів треба інші умови, тому змагання провели на трасі "Пиригів". Її протяжність 7 кілометрів, - говорить  Василь Якимчук, генеральний секретар ГО федерації Мотоциклетного спорту України. - Це місце добре накатане ще із 1970-х років минулого століття. Саме в ті часи їздив нею на мотоциклі під час змагань. У цієї траси чимало різноманітних підйомів і поворотів, вона водночас складна і цікава".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогі й надпотужні - понад 20 суперкарів показали на презентації Party Place Project


Спортсмени виступали у класах - "Юніор", ATV-крос, UTV тощо. Під час змагань чимало учасників розганялися під 200 км/год. Багато із них приїхало із інших областей України."Я завжди намагаюся бути на таких змаганнях. Ми тут усі разом вже, як сім'я - знаємо одне одного. Для нас цей спорт це водночас і робота, і відпочинок, - говорить Олена Власенко, представник команди "Адреналін".

Вона давно стежить за цим видом спорту. У її команді змагаються спортсмени із різних класів.

"Поїздки цією трасою дарують чимало яскравих емоцій. Адже перепади висот на ній сягають інколи по 20 метрів. Повороти бувають такі, щоб без підготовки їх пройти важко, - розповідає вона. - Це якраз те, що треба спортсменам. Адже цим спортом зазвичай займаються активні оптимісти, що отримують задоволення від того, чим займаються".

Нагадаємо, цьогоріч в Україні відбудеться Чемпіонат світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонат Європи з квадракросу 2020. Вже вдруге поспіль до України приїде більше 100 спортсменів з 20 країн , щоб позмагатися.

Володимир Мукан, фото: Роман Говорухін