25.09.2020

Розігнав україньский електромотоцикл до 201 км/год - Сергій Малик встановив національний рекорд швидкості

Сьогодні український гонщик Сергій Малик встановив рекорд швидкості на вітчизняному електромотоциклі The Spirit of Ukraine. Заїзд відбувався на аеродромі АНТК "Антонов" під Києвом поряд із найбільшим літаком у світі Ан "Мрія".

Про це повідомив журналіст Юрій Гоголєв у "фейсбук" 

Електромотоцикл The Spirit of Ukraine збудований інженерною командою Сергія Малика. Сьогодні на ньому вдалося розігнатися до 201 км/год. Цей результат зафіксували експерти Книги рекордів України. Сергія Малик одразу отримав сертифікат, що підтверджує новий рекорд України на електромотоциклі.

Торік Сергія Малик  на цьому ж байку брав участь у заїздах на дні солоного озера Бонневіль у штаті Юта в США. Спеціально для тих змагань він й ініціював розробку електромотоцикла The Spirit of Ukraine. Але через , погані погодні умови наш гонщик не зміг показати високий результат. Хоча в попередні роки він найшвидше розганявся у своєму класі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краще бути щирим у своєму триповерховому матюкові, ніж лицемірити - Сергій Малик

2018 року він розігнав мотоцикл Dnepr Electric  до 104,78 миль у годину (168 км/год), встановивши рекорд у своєму класі і став чемпіоном на "Бонневілі".

Нагадаємо, Сергій Малик встановив понад 40 різноманітних рекордів. Серед них 2004 року на спортивному автомобілі "Естонія-25" встановив рекорд - виїхав на ньому на гору Айпетрі у Ялті. 2006 року на "Естонії-25" обігнав на 1200-метровій дистанції реактивний літак Л-29 "Дельфін". 2011 року встановив перший рекорд України на дальність польоту - пролетів 170 кілометрів.  2013 року проїхав за 13 днів вздовж кордонів України на мотоциклі

Фото: Юрій Гоголєв

Володимир Мукан