19.03.2021

Майбутні водії складатимуть нові тести вже з квітня

Головний сервісний центр МВС міністерство внутрішніх справ оновило екзаменаційні білети. Зміни анонсували у пресцентрі міністерства.

Що зміниться в форматі проведення екзаменів з 6 квітня:

– майбутні водії складатимуть теоретичні іспити в сервісних центрах МВС за новими екзаменаційними білетами;

– оновлена ​​теоретична частина іспиту містить ряд нових і цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто зіштовхуються водії.

"Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля. Всі квитки будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі - усунуті ", - пояснюють в МВС.

У відомстві пояснили, що 4 місяці тому Головний сервісний центр МВС запустив "Банк екзаменаційних питань по ПДР", і викладачі профільних навчальних закладів та усі бажаючі досі активно подають свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. За інформацією установи, за цей час надійшла всього 91 ініціатива.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Peugeot оголосила старт продаж нового покоління Peugeot 208 в Україні

Нагадаємо, нещодавно Кабмін затвердив новий безкоштовний порядок надання інформації щодо правопорушень. Всю інформацію про автоматично зафіксовані правопорушення водій може отримати зручним для нього способом: на електронну адресу, чи по телефону. Автопогляд