09.06.2016

4 популярні моделі із V-подібним двигуном

9 червня 1889 року інженер Вільгельм Майбах запатентував двигун із V-подібним розташуванням циліндрів.

Цей двигун Майбах поставив на свій перший автомобіль Stahlradwagen.

Двигуни Maybach були легкими та надійними. Деякі з них розвивали потужність 240 к.с. Ними оснащували дирижаблі під час Першої Світової війни. Після війни Вільгельм Майбах продовжив виробництво двигунів. Сучасні авто бренду Maybach також оснащені V-подібними двигунами. Такий тип моторів також використовують на інших автомобілях преміум-класу та спорткарах, пише Gazeta.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від дирижаблів до люксових авто - життєвий шлях інженера Майбаха

Пропонуємо 4 популярні моделі, які оснащені V-подібними двигунами.

Mercedes-Benz S 600

Mercedes-Benz S 600
Mercedes-Benz S 600

Модель S600 оснащують двигуном V12 на 6 л. Машина має задній привід. Культовою моделю в Україні стала ще в 90-х роках минулого століття. Тоді була популярною у кузові W140. В народі її називали "кабан". Нині по всьому світі Mercedes-Benz S 600 є найпопулярнішими у сегменті S-класу.

Ferrari 360

Ferrari 360
Ferrari 360

Її вперше представили на Женевському автосалоні у 1999 році. Автомобіль мав 3,6-літровий восьмициліндровий V-подібний мотор потужністю 400 "коней". Цю модель італійської марки випускали до 2005 року. Її замінила Ferrari F430. Ці моделі мали V-подібний двигун і задній привід

Dodge Challenger

Dodge Challenger
Dodge Challenger

Легендарний автомобіль створили в епоху масл-карів. Як і конкуренти, машина мала V-подібний мотор. Challenger мав три версії: Six на 3,7-літровим 6-циліндровим двигуном; V8 із V-подібним мотором на 8 циліндрів із об'ємом 5,6 та 6,3 л та топова версія Challenger R/T (Road/Track). Ця модифікація розвивала до 425 к. с. Двигун передав всю потужність на задні колеса.

Toyota Camry

Toyota Camry
Toyota Camry

Передньопривідний седан оснащують V-подібними двигуном на 6 циліндрів. Такі двигуни рідко поєднують і переднім приводом. Зазвичай V-подібні мотори передають крутний момент на задні або на всі колеса. Цю модель створили як 4-дверну модифікацію культового купе Toyota Celica. Проте, Camry стала окремою моделлю і змогла завоювати популярність в безлічі країн світу. Наприклад в США та Україні.

Юрій Кардашевський