16.10.2018

Конкурент Fiat-500 і Volkswagen Beetle - сучасний "Запорожець" зробили з німецьких деталей

Днями в інтернеті стала популярною новина про нещодавно зроблений "Запорожець" ЗАЗ-965 в осучасненому дизайні і з новими німецькими вузлами. Відео автомобіля поширив німецький користувач MegaRetr  на YouTube, матеріали з'явилися на провідних автомобільних ресурсах України.

За зразок для "горбатого" взяли сучасні Fiat-500 і  Volkswagen Beetle. Ідею та дизайн автомобіля власник взяв з 1960-х років, а технічне оснащення поставив сучасне. В результаті вийшов гармонійний легковик у ретродизайні. Машина має дводверний кузов. Передня частина повністю відповідає стилю "Запорожця" - за формою капота, формою фар, пропорцією крил і навіть емблемою.Також автомобіль має похилий дах. Позаду встановлені овальні видовжені ліхтарі. Проте двері, на відміну від 965-го, відчиняються за рухом, а не проти.

Інтер"єр Volkswagen Beetle не має нічого спільного із "Запорожцем".  На передній панелі автомобіля є мультимедійна система.

Інформації про цю машину небагато. Однак, судячи із відео про це авто, вся його начинка і частина кузова із Volkswagen Beetle. Про це свідчить напис на панелі приладів і фірмова емблема на кермі та двигуні.

Двигун автомобіля розташований попереду. Він чотирьохциліндровий, об"ємом у і 1,8-літра . Агрегат  має потужність у 180 кінських сил. У парі з двигуном працює робот з двома зчепленнями DSG.

Оскільки автор автомобіля - ентузіаст і він сконструював авто для душі, то про серійне виробництво нових "Запорожців" не йдеться. Нагадаємо, за останні 30 років було щонайменше 5 спроб придумати дизайн сучасного запорожця.

Найбільш довершений концепт, який мав стосунок до ЗАЗу, зроблений на вузлах "Таврії". Він зараз зберігається в технічному запорізькому музеї "Фаетон".

Як повідомляв Автопогляд раніше, Renault показала в Парижі нові машини. Серед них – безпілотник  і бюджетний електромобіль.

 

Автопогляд