09.01.2019

Святвечір на виставці електроніки - Tesla збила російського робота

6 січня на  виставці електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі Tesla Model S з увімкненим автопілотом збила російського робота Promobot вартістю $ 2 тис. Робот повинен був взяти участь у виставці.

Робот пересувався узбіччям проїжджої частини, коли на нього наїхала Tesla. Російський пристрій отримав серйозні пошкодження і не підлягає ремонту – заявили розробники з Promobot. Вони також поширили  на своєму YouTube-каналі відео інциденту з однієї із камер спостереження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Популярність Nissan Leaf і вживані авто- як змінився ринок електромобілів за 2018 рік

"Звичайно, ми засмучені. Ми привезли цього робота сюди з Філадельфії для участі в CES. Тепер він не може брати участь в заході, і його не можна відновити. Ми проведемо внутрішнє розслідування і з'ясуємо, як робот виявився на проїжджій частині", - сказав директор з розвитку компанії Promobot Олег Ківокурцев.

Водій Tesla Model S вибачився перед розробниками і пояснив, що хотів перевірити можливості автопілота й не помітив робота.

Нагадаємо, що перед Новим роком Руслана купила 7 нових електромобілів для офісу Амбасадора відновлюваної енергії в Україні.

Як повідомляв Автопогляд раніше, на брукованих дорогах робитимуть  пішохідні переходи з альтернативних матеріалів. 

 

Надія Поліщук