07.02.2016

Поліцейське Renault по зустрічній йшло 190 - нове відео переслідування молодиків на BMW

 В ніч із 7 на 8 лютого поліція переслідувала на хлопців на BMW. Поліція почала доганяли компанію після того, як співробітники побачили, як водій седана викинув із вікна пляшку з під алкоголю. На вимогу зупинитися — чоловік за кермом не реагував. Натомість збільшував швидкість й тікав від патруля. Як з"ясувалося потім, він був під дією нарколтиків.

 

  Розганяв машину до 200 км/год на міських вулицях. Поліція наздоганяла кількома патрульними машинами. Гонитва була протягом 30-40 хвилин у чотирьох районах Києва - Солом'янському, Шевченківському, Святошинського та Голосіївського. В ході переслідування один із поліцейських пристрелив пасажира BMW - 17-річного Михайла Медведєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Росіянка запальничкою підігрівала бак і підпалила все авто

 Всі хлопці, які їхали в машині, родом із Боярки Київської області. Закінчили одну школу. За кермом був 24-річний Ростислав Храпачевський. Ззаду в машині сиділи Максим Кривоніс і Владислав Прихненко. Їм по 22-24 роки.

Нагадаємо, востаннє подібні "гонки" правоохоронців за зловмисниками були у квітні минулого року в Дарницькому районі. Тоді міліція переслідувала чоловіків, що пограбували заправку. Одного із них вбили. 

Автопогляд