30.09.2021

Українська студія розробила дизайн шатлів для доставки

Українська студія промислового дизайну DIGITEC visual engineering кілька років тому розробила дизайн лінійки автономного транспорту для доставки вантажів.

Замовив проект естонський стартап Robogo! Для цієї компанії також розробили сайт на основі рендерів DIGITEС. Естонці хотіли створити систему з доставки товарів. Вони замовили дизайн цілої лінійки автономних транспортних засобів для доставки.

Вони планували створити диспетчерський центр, який мав керувати автономними шатлами. Також треба було побудувати зарядні станції, де мали заряджатись акумуляторні батареї. Шатли мали б самостійно під'їжджати до них та змінювати пусту АКБ на заповнену. На одному заряді транспортні засоби мали проїжджати 200 – 300 км. Потужність електродвигунів двигунів – від 5 до 15 кВт.

Для різних товарів розроблялись автономні шатли різної вантажопідйомності – на 50, 100 та 1000 кг. При цьому в найбільшому з них були 4 окремих відсіки. Вартість доставки мала бути незначною – від 10 до 60 центів – в залежності від вантажопідйомності.

Автономні шатли мали інформаційний дисплей та подушку безпеки на випадок зіткнення. Максимальна швидкість автомобільчиків обмежувалась 60 км на годину. Ціна найменшого Robogo!, який мав перевозити 50 кг вантажу, передбачалась на рівні $11990, найбільшого - $23990. Випустити перші шатли мали в травні 2018 року, найбільший – в кінці 2018 року.

Однак, на жаль, стартап Robogo! не виконав своїх обіцянок та не випустив цих шатлів на ринок, хоча вони були готові до стадії проєктування дослідних зразків інженерами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дощ не привід для гарантійного ремонту - у Tesla цікаво відреагували на поломку електромобіля

Нагадаємо, Українська команда Airlogix розробила безпілотний eVTOL-дрон Hammerhead, що може перевозити 20 кг вантажу на відстань 100 км.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд