07.10.2021

Укрпошта розпродує автопарк - як купити?

Укрпошта розпродує автомобілі, які не використовує понад 10 років. Серед 1600 ретромашин є екземпляри

з колекційною цінністю. Інформацію про це оприлюднили 6 жовтня на офіційному сайті Укрпошти.

До списку увійшли BMW, Audi, Mercedes-Benz 1980-90 років випуску, а також екземпляри радянського автопрому – ЗІЛ, КАМАЗ, ГАЗ, ВАЗ, УАЗ, ЛАЗ. Найстарішим автомобілем є "ЗІЛ-ММЗ 555" 1968 року випуску та трактор.

В описі автомобілів вказаний технічний стан, адже більшість з них вже не є придатними для експлуатації. Втім, лоти містять цікаві екземпляри спецавто.

Реалізацію транспортних засобів проводять на майданчику електронного аукціону "ProZorro. Продажі". Придбати автомобілі може будь-хто через брокера чи біржу. Однак, купити якийсь один вподобаний автомобіль неможливо. Машини об'єднані в лоти по кілька десятків одиниць. Наприклад,  лот зі стартовою  вартістю 235 212 грн об'єднує 40 автомобілів, які перебувають у Маріуполі. Він містить  УАЗи, ВАЗи, "Таврію", кілька "Газелей", "Волгу", автомобіль Mazda та автобус "Богдан". Щоб взяти участь в аукціоні, необхідно заплатити вступний внесок в 10%, який у випадку програшу в торгах повернуть. Аукціон пройде 21 жовтня 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продажі електрокарів та гібридів у Євросоюзі вперше перевищили дизельні машини

Нагадаємо, навесні цього року Міністерство юстиції України безкоштовно віддала 23 одиниці техніки, яких не вдалося реалізувати. Повідомлення про безоплатну передачу майна оприлюднили на сайті OpenMarket  Державного підприємства "СЕТАМ". 

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

Автопогляд