19.02.2014

Посол США розрулював пробку в Києві

Вчора з 16:20 у Києві перестав працювати метрополітен. Весь наземний транспорт був перевантажений, утворилися 10-бальні пробки, за даними Яндекс.

Одна з найбільших була на розі вулиць Великої Житомирської і Обсерваторної. Вона утворилася внаслідок того, що Державтоінспекція не пускала автомобілі за Львівську площу в бік Майдану Незалежності. Також даішники заблокували вулиці Ярославів Вал, Прорізну, Богдана Хмельницького, частину бульвару Шевченка.

"Дякую, що виручив. Розвертаюся", - вигукує через вікно водій "Хюндай Сонати" чоловікові, що стоїть у чорному пальто на перехресті й не пускає машини на Обсерваторну. Жестами показує, що там немає проїзду, просить машини розвертатися. Це посол США 51-річний Джефрі Паєт. Він врегульовує пробку, щоб самому швидше дістатися Хрещатику. Не пускає машини на вул. Обсерваторну, бо вони туди не поміщаються. Потім намагаються розвернутися й блокують транспортний потік вулиці Великої Житомирської.

Трохи раніше посла США помітили на квартал далі до майдану, на розі вулиць Артема і Студентської. Там він також працював замість регулювальника.

 

Відео тут http://www.youtube.com/watch?v=97gFafHMeo4

Автопогляд