31.05.2018

В США створюють електричний пікап і позашляховик, які обгонять Ferrari

Американський виробник електромобілів Rivian представить нові пікап та позашляховик вже восени. Офіційні презентації проведуть в автосалоні Лос-Анджелесу, а до 2020 року новинки від Rivian вже надійдуть у продаж.

Майбутній повнорозмірний пікап матиме назву A1C і, за словами очільника компанії містера Старінджа, він буде нагадувати розмір і форму кузова Honda Ridgeline. Новий електромобіль зможе подолати броди до 1,1 метра вглиб, отримавши 360-міліметровий доріжний просвіт. Електропікап підніматиметься на схили у 45 градусів і досягатиме швидкості 100 кілометрів на годину менш ніж за три секунди. Такі можливості електромобіля перевершатьFerrari .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Армійські УАЗи замінять "Богданами"

Завдяки блокам батарей об'ємом у 80 кіловатт-годин пікап та позашляховик стануть витривалішими до 322 кілометрів пробігу без зупинки. За відсутності додаткової підзарядки електрокари триматимуться в русі 725 кілометрів шляху. Додатковим бонусом до авто стане автопілот третього рівня автономності.

Електропікапи не є абсолютною новинкою на ринку електрокарів. Компанія Tesla ще восени минулого року обіцяла випуск такої машини після 2019 року. Майбутнє авто матиме розгін до 100 кілометрів за годину вже після 5 хвилин роботи двигуна. Враховуючи відносно меншу вагу пікапу, ця цифра може ще зменшитися. Запас пробігу для новинки Tesla складе приблизно 800 кілометрів.

 

Вікторія Покатілова