31.05.2018

Канадський електромобіль оснастили трьома колесами

Канадська компанія Electra Meccanica вже розпочала цього тижня продажі триколісного електромобіля Solo.
Особливістю канадської новинки є єдине заднє колесо. Воно розташоване по центру задньої частини авто. У салоні - одне посадочне місце для водія.
Наявність обмеженої кількості сидінь та коліс у електромобілі робить його компактнішим за Smart. При цьому зовнішній вигляд електрокару змінився лише ззаду. Передня частина новинки виглядає так само, як у звичайного авто. Машина має двоє дверей. Solo досить низький. Його висота у 1,2 метра є більш ніж вдвічі меншою за довжину — три метри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В США створюють електричний пікап і позашляховик, які обгонять Ferrari

Панель приладів показує швидкість і заряд батареї, поруч з якою є вже вмонтована магнітола Kenwood. Електричний двигун нової моделі має потужність 82 кінських сили і живиться від акумулятора 17 кіловат-годин. На заряд батареї треба витратити три години, а від звичайної розетки — шість. Енергії в акумуляторі вистачить на 160 кілометрів проїзду. Розгін автомобіля до 100 км /год відбувається за 8 секунд, що є відносно високим показником для автокару таких розмірів і комплектації. 

У грудні торік триколісну новинку вже анонсував американський стартап Ampere Motor. До розробки компактного електрокару долучилися дизайнери з Audi, Mercedes-Benz і Ferrari. Спортивне авто готують до випуску у серію. Ціна такого авто становитиме не більше 10 тисяч доларів.

Вікторія Покатілова