20.09.2018

Засновник Tesla приїде до Івано-Франківська

У цю суботу засновник компанії TesІa Ілон Маск приїздить у Івано-Франківськ, запевняють серед місцевих любителів екологічно чистого транспорту. Також така подія оприлюднена в Facebook у вигляді "Події" з такою назвою "Ілон Маск у Івано-Франківську!". Ні представники компанії Tesla, ані її засновник таку інформацію не підтверджуввли.

Маск проведе участь у презентації повної лінійки всіх серійних електромобілів TesІa – Model 3, Model S, Model X компанією ElectroFuture. А також візьме участь у зйомці рекламного ролика.

Якщо Model S інколи бувають проїздом у Івано-Франківську, то Model 3 приїде вперше. Цей електромобіль поки єдиний в Україні. Крім того, Ілон Маск не зраджує своєму епатажному стилі. Model 3, біля якої він стоятиме, має круту медіа-історію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світ переходить на електромобілі – де найбільш поширені електрокари

Це електромобіль із першої партії випуску. На ньому редактор американського видання The Drive Алекс Рой та її попередній власник Даніель Зорілья провели 4-добовий тест-драйв з пробігом 4602 кілометри і встановили абсолютний рекорд з подолання цієї відстані. Проїхали її за найкоротший час – 50 годин 16 хвилин 32 секунди. Це на 5 годин швидше, ніж влітку позаторік таку дистанцію пройшла Tesla Model S.

Не випадковою є прибуття Ілона Маска на "Промприлад". Велика ймовірність, що саме тут відкриють виробництво комплектуючих до TesІa. Адже у Івано-Франківську більше трьох підприємств виконують замовлення для таких світових виробників як BMW, Audi, Mercedes-Benz. Інформація про приїзд Маска ще не підтверджена компанією.

Нагадаємо, Україна другий рік поспіль потрапляє у десятку країн, у яких найбільш інтенсивно збільшується кількість електромобілів.

Автопогляд