26.09.2018

Потрапляти в аварію на Tesla Model 3 безпечно – в США провели краш-тести

Tesla Model 3 підтвердила статус безпечного автомобіля. Минулого тижня американська Національна адміністрація з безпеки руху (NHTSA) провела краш-тести Tesla Model 3. Організація оцінила ступінь захисту водія і пасажирів при аваріях найвищим балом.

Спершу управління провело фронтальний краш-тест. Теслу на швидкості 56 км / год вдарили в міцну стіну. Сила удару дорівнювала лобовому зіткненню  з автомобілем, що рухається назустріч на такій же швидкості. Сильно постраждав бампер. Рівень безпеки оцінили у 5 балів. Подушки і ремені добре захистили манекени від травм голови, шиї, грудної клітки і ніг.

Наступним був  бічний тест - в бік Тесли врізається автомобіль зі швидкістю 62 км /год. Міністерство використовувало замість другого авто візок вагою 1367 кг. При зіткненні у Tesla Model 3 вилетіло скло, проте подушки безпеки захистили від нього пасажирів. За безпеку – знову п"ятірка.

Останнім провели кутовий краш-тест. У ньому імітували удар в дерево або стовп під кутом 75 градусів на швидкості 32 км /год. Манекени не постраждали і за цей тест електромобіль також отримав найвищий бал.

Такі високі показники  Tesla досягає завдяки особливостям комплектації. Відсутність двигуна внутрішнього згоряння забезпечує водієві та пасажирам більшу безпеку. Капот без двигуна значно пом"якшує удар завдяки збільшеній зоні запланованого зминання при аваріях.  Важкий акумулятор на дні кузова додає стійкості і не дає автомобілю перевернутися – така ймовірність лише 6,6%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не засіб пересування, а розкіш - німці скасували пільги на Tesla

Model 3 отримала максимальну оцінку безпеки з усіх краш- тестів.  У цій моделі встановлені всі чотири рекомендовані стандарти безпеки: попередження фронтального зіткнення, активне гальмування, аварійне гальмування і попередження про виїзд зі смуги руху.  Tesla Model 3 - не єдиний автомобіль з найвищим рейтингом безпеки. Високі оцінки мають також авто Subaru Legacy 2010 і Toyota Camry Hybrid 2009.

Як повідомляв Автопогляд раніше, Tesla презентували нову Model Y. Нова модель матиме коротку проводку, камери замість бічних дзеркал та вдосконалену електроніку.

 

Надія Поліщук