13.11.2018

У Львові евакуюватимуть покинуті автомобілі

Сьогодні у Львові працівники управління безпеки почали евакуйовувати покинуті автомобілі. Першу машину вивезли з вулиці Костя Левицького. Міська Рада має  67 адрес, де тривалий час розміщені покинуті авто.

Керівники районів Львова провели обстеження і зафіксували кількість покинутих авто – повідомляє заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. Протягом тижня до міської ради надійшло багато заяв від громадян з адресами, де ще стоять покинуті автомобілі.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт розповів, як зміниться автомобільний ринок через новий закон

До Нового року управління безпеки планує забрати всі авто зі списку, а надалі слідкуватиме, щоб ніхто не залишав свої машин у заборонених місцях. "Критеріїв  для евакуації є два: авто запарковане або покинуте з порушенням правил дорожнього руху, перешкоджає проїзду і порушує правила благоустрою, як покинуті авто на газонах, дитячих майданчиках та в парках", – каже Сергій Бабак.

Якщо з"явиться власник евакуйованого авто, він повинен звертатися до  Управління безпеки Львова. Водій повинен буде заплатити 720 гривень за переміщення авто на штрафмайданчик, 255 гривень – за порушення правил благоустрою або ПДР. Також 144 гривні коштує доба перебування авто на спецмайданчику, з 1 по 7 добу, а далі  – по 40 гривень. Суму за час перебування авто на майданчику водій теж має оплатити.

Якщо власник автомобіля не знайдеться, то авто близько року знаходитиметься на арештмайданчику, а після того піде на утилізацію як безгосподарське майно.

Як повідомляв Автопогляд раніше, за новим законом №8487 акциз зменшується і для авто, привезених з США

Надія Поліщук