23.11.2018

Найкраще ремонтують дороги у Запоріжжі - підсумки за рік

В Україні завершився сезон ремонту доріг у 2018 році. Найгірший показник виконання ремонту в Луганській, Миколаївській, Закарпатській, Тернопільській та Одеській областях, найкращий - в Запорізькій, Хмельницькій, Вінницькій, Івано-Франківській, Чернігівській та Львівській. Про це повідомив глава "Укравтодору" Славомир Новак на засіданні уряду в середу.

Цьогоріч на ремонт доріг витратили 11,5 млрд грн., в наступному планують 14,6 млрд. Загальний обсяг виконання робіт на дорогах місцевого значення складає 63%, - повідомив Новак.

На дорогах державного значення виконано 95% запланованих робіт.  Краща область, в якій проводиться ремонт доріг за кошти Державного дорожнього фонду, - Запорізька. Там плани з ремонту виконано на 90%. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на засіданні Кабінету міністрів у середу, 21 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Богдан" виготовив першу електричну вантажівку

"Навіть перевірка Рахункової палати Запорізької області засвідчила, що є порушення на 130 млн при фінансуванні на десятки мільярдів, - навіть не один відсоток. Це дуже добре, але треба посилювати контроль", - сказав він.

Міністр оголосив, що в 2019 році проводитимуть контроль не тільки якості побудованих доріг, а й якості матеріалів, використовуваних в будівництві. Для цього перевірятимуть асфальтні заводи та сировину, яку закуповуватимуть.

Як повідомляв Автопогляд раніше, пільгове ввезення електромобілів продовжили до 2022 року. 

Надія Поліщук