30.11.2018

У яких країнах найдешевше утримувати автомобілі

У британській компанії Compare The Market визначили країни, де найдешевше коштують різні типи автомобілів.  При обчисленні враховувались ціна, страховка, вартість палива та дорожній збір.

На першому місті серед країн з доступними малолітражними автомобілями стоїть Індія – 9 тис доларів. Найдорожче їх придбати в Китаї – 27, 5 тис.  За приклад брали модель Fiat 500.

Компактні автомобілі В-класу такі як VW Golf  найдешевше експлуатувати в Індії – 9226 доларів, а найдорожче – в Португалії (31 тис.).

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ілон Маск прогнозує банкрутство Tesla

Найменше коштів на володіння великими сімейними автомобілями витрачають в Греції – 21,5 тис доларів.  Найбільше тратятья жителі Бразилії - 46,6 тис. доларів.

Утримувати кросовери, такі як VW Tiguan, в Росії можна за  22 тис. доларів. Це найменша сума. Найдорожче обслуговування таких машин обійдеться в Португалії – 41,7 тис.

Автомобілі класу "Люкс" найдешевше обходяться в Мексиці, а найдорожче - в Бразилії. Це дорівнює 42, 5 і 87,8 тис. доларів відповідно.

Найменше на утримання спорткарів витрачають жителі Канади -  80, 7 тис доларів. Найбільше грошей любителі спортивних автомобілів тратять  в Індії – понад 210 тис. доларів.

Нагадаємо, Skoda випустила новий позашляховик Kosmiq. Авто може розганятися до 100 км/год за 3 секунди.

Як повідомляв Автопогляд раніше, в Німеччині випустили перший в світі електробайк, видрукований на 3D-принтері.

Надія Поліщук