10.12.2018

Понад 10 КрАЗів працюватиме в найгарячіших точках світу

Кремунчузька виробник  "АвтоКрАЗ" виготовив вантажні автомобілі для миротворчої місії ООН.  Машини поставлять в одну з країн Південно-Східної Азії. Про це повідомили на сайті виробника.

 

 

До відправки готують вантажні автомобілі КрАЗ різних моделей - повнопривідні бортові і шасі КрАЗ -5233 (4х4), а також шасі КрАЗ-65053 (6х4). Всі оснащені моторами потужністю 380 к.с. і пофарбовані в білий колір. Також на вантажівки можна буде встановлювати різні спецнадбудови - АПЗ, цистерни для питної води, сміттєзбирачі. Працюватимуть машини у складних дорожніх і природно-кліматичних умовах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці можуть офіційно замовити Tesla - правда, до Нідерландів

У прес-службі "АвтоКрАЗ" не повідомили країну, в яку поставлятимуть автомобілі.

"АвтоКрАЗ" є офіційним постачальником техніки ООН як цивільного, так і військового призначення. Місії і підрозділи ООН регулярно користуються технікою компанії  для миротворчих акцій в "гарячих точках".

"Хоча зараз це не найбільший контрагент продукції КрАЗ, за кількістю замовлень - трохи більше 10 од.. Але бути зареєстрованим постачальником ООН - престижний статус, визнаний у всьому світі", - каже  прес-секретар Діна Стеганцева.

Нагадаємо, що Луцька автокомпанія "Богдан" випускатиме електровантажівки для країн ЄС.

Як повідомляв "Автопогляд" раніше, Skoda випустила новий позашляховик Kosmiq. Авто може розганятися до 100 км/год за 3 секунди.

 

Надія Поліщук