06.02.2019

Море по коліно - у Таїланді продають електромобіль-амфібію

У Таїланді почали продавати  електромобіль-амфібію Fomm One. Машина має захищену від вологи силову установку і може розвивати швидкість до 80 км/год.

Сконструював двомісний електрокар колишній інженер Toyota Хідео Цурумакі. Тепер він працює генеральним директором компанії  Fomm.

Авто невелике за розміром, важить без двигуна 445 кг. Машину оснастили  двома п'ятикіловатними електродвигунами. Разом вони видають потужність у  14 кінських сил. Запасу ходу Fomm One вистачає на 160 км. Повністю зарядити  електромобіль можна за 6 годин від побутової розетки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий дизайн і розгін до "сотні" за 4 секунди - BMW оновив седан 7 Series

Двигуни і акумулятор машини повністю ізольовані від попадання води. Проте за технічними характеристиками це не амфібія – пояснюють розробники. Рух по воді передбачений лише у надзвичайних випадках. Для цього електрокар використовує турбіноподібні колеса і водомет. Переміщатися водою Fomm One   може на дуже низьких швидкостях.

Автомобіль призначений для порятунку водіїв від повеней. Купити його можна за 664 тис. бат ( $21 тис.).

Нагадаємо, що  нещодавно Tesla випустила портативний зарядний пристрій для електромобілів  Wall Connector. 

Як повідомляв Автопогляд раніше, найдоступніший в Україні електромобіль у 2019 році - китайський електрокар Bostrix Cubic.  Він коштує всього  $3,5 тис.

 

 

Надія Поліщук