02.05.2019

Ювілейний Old Car Land: як відбуватиметься цьогорічний фестиваль

Десятий фестиваль ретроавтомобілів Old Car Land проходитиме з 9 по 12 травня у Державному музеї Авіації в Києві. Про це повідомили організатори фестивалю під час прес-конференції, яка відбулась 25 квітня.

 

"Новинкою стане "Вулиця Ніцци" – експозиція вітчизняних та іноземних автобусів", - розповідає засновник фестивалю Вадим Навроцький. "Ми запрошуємо всіх власників нових і раритетних автобусів в гарному стані приєднатися до виставки", - додає він.

 

"Так як перший день заходу збігається з Днем Перемоги, ми представимо військові авто та техніку Радянського Союзу, його союзників і противників. Плануємо експозицію гармат", - розповів Павло Лозовенко.

 

На честь 100-річчя Citroen, 120-річчя Opel і 100-річчя Bentley Old Car Land презентує моделі 60-х, 70-х та 80-х років цих марок.

 

"Оскільки фестиваль буде ювілейним, ми запросили 9 власників нагороди "Гран-Прі". В одному місці ми зберемо перший зібраний на конвеєрі Ford T 1909 року, Buick Towncar 1924 року, ЗІС 110 1946 року, Mercedes-Benz 190 SI 1958 року та інші", - додає Володимир Мукан.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ракетні крила, море хрому та ненажерливі 7-літрові двигуни – як рекламували машини 1950-х

 

Про велосипеди і мотоцикли розповів Сергій Нікітін: "Кожен раз все більше людей приїжджають на фестиваль зі своїми мопедами, мотоциклами та велосипедами. Цього року ми очікуємо власників велосипедів 20-30-х років, які раніше боялися перевозити цінні експонати."

 

"Old Car Land – це не строгий захід, а веселий і атмосферний. Їжа за демократичними цінами, пиво, чорно-білі телевізори і радянські комедії доповнюватимуть ретро-стиль заходу. Відвідувачі зможуть взяти участь у ретро-ралі, отримати експертну оцінку власного автомобіля, а також продемонструвати одяг, що відповідає епосі представленої машини. Навіть діткам не буде тут сумно: для них ми влаштовуємо перегони на педальних авто. Всі отримають нагороди, медалі та грамоти", - запевняють організатори.

 

Нагадаємо, що фестиваль працюватиме щодня з 9:00 до 20:00. Квиток коштує 150 гривень. Для дітей віком до 12 й учасників бойових дій вхід безкоштовний. Квитки можна придбати на сайті karabas.com та в касі музею Авіації. На офіційному сайті oldcarland.com опубліковані точки, де можна придбати квитки зі знижкою.

Валерія Пиляк