10.06.2019

Гангстери, колгоспники і жандарм - відбувся конкурс елеганції на РетроФесті

7-9 червня в Кам'янець-Подільському пройшов четвертий міжнародний фестиваль стилю "РетроФест-2019". Захід запам"ятався відвідувачам насиченою програмою та розвагами для усієї сім"ї.

Найбільш захопливими автомобільними дійствами фестивалю стали видовищне ретроралі та конкурс елеганції екіпажів.

Учасники автопробігу на ретроавтівках "Від фортеці до фортеці" змагалися за Кубок України. Десятки екіпажів у вінтажному стилі подолали відстань у 80 кілометрів від Кам'янець-Подільської до Хотинської фортеці.

А на елеганції екіпажів кожен із його учасників підібрав собі цікавий образ у відповідності до епохи свого транспортного засобу й демонстрував його біля сцени. Журі ставили оцінку кожному й за підсумками результатів визначили переможців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Від фортеці до фортеці": ретро-ралі в Кам'янець-Подільську

Цікавим виявився образ радянського "мажора", у ролі якого був власник спецавтомобіля КДБ ГАЗ-23. Також вдало і гармонійно виглядала сім"я "колгоспників" на ГАЗ-67. Кумедно і водночас знайомо виглядав у образі жандарма власник Citroen 2CW - символу фестивалю. Свого часу це авто першим прибуло на стартовий "РетроФест".  Перемогу в конкурсі елеганції здобув екіпаж на автомобілі De Soto 1939 року. Його власник Сергій Зайцев та штурман тьотя Клава одяглися у американських гангстерів.    

Друге місце на конкурсі посіли Дмитро Степанов із Мирославою Харчишин на Harley-Davidson.

Третє - Михайло Тимків на ГАЗ-67, четверте - Сергій Мотрич на "Іж Юпітер-2", п"яте - Юрій Бейдик із Полтави на Adler Werke 1937 року випуску.

Нагадуємо, що четвертий міжнародний фестиваль стилю "РетроФест" у Кам'янці-Подільському тривав 3 дні — з 7 до 9 червня. У програмі заходів було ралі "Від фортеці до фортеці", перегони на дитячих педальних авто та дитячий показ мод. Також фестиваль запам"ятався відвідувачам виставкою ретротехніки, сімейною вечерею просто неба, величезною кількістю стилізованих фотозон та літературними вечорами.

 

Володимир Мукан та Ірина Клєщова