05.09.2019

Nissan презентувала новий кросовер 2020 року

4 вересня автомобільна компанія Nissan представила нове покоління найменшого кросовера Juke. Хоч зовні нова модель мало чим відрізняється від своїх попередників, технічна складова автомобіля зазнала значних змін.

  • Дизайн

Новинка виглядає більш спортивно. Перше, що привертає увагу, – це масивна хромована решітка Nissan V-Motion, яку дещо збільшили. Саме за рахунок збільшеної решітки змістився акцент із роздутих колісних арок. 

При конструюванні моделі традиційно використовували стиль de rigueur. 

Розміри нового Nissan Juke 2020 теж збільшились порівняно з попередньою генерацією. Багажник став більшим на на 19 %  - 422 л замість колишніх 354 л. Маса автомобіля зменшилась на 23 кг.

  • Інтер"єр

Зміни торкнулися і внутрішнього облаштування автомобіля. Сидіння стали значно зручнішими, а матеріали оздоблення – якіснішим. Кермо Nissan Juke 2020 отримав скошене.
Окремої уваги заслуговує інформаційно-розважальна система NissanConnect з підтримкою Android Auto та Apple CarPlay. Завдяки цій системі, використовуючи власний смартфон, водій зможе дистанційно перевіряти стан авто, вмикати й вимикати світло, блокувати двері та обирати маршрут в навігаторі.

  • Технічні характеристики 

Nissan Juke 2020 оснащений 1,0-літровим бензиновим двигуном з трьома циліндрами. Наразі загальна потужність автомобіля становить 117 к.с. Хоча компанія запевняє, що у пізніших версіях об"єм двигуна збільшиться до 1,5 літра, що також вплине на потужність моделі.

Також потенційний покупець матиме змогу обрати коробку передач: 6-ступінчасту механіку або 7-швидкісний автомат з подвійним зчепленням. 

Щодо електронних асистентів, то новий кросовер отримав пакет ProPilot, який значно полегшує та автоматизує процес керування автомобілем. Так, з його допомогою водій зможе з мінімальним втручанням підтримувати оптимальну швидкість транспорту, слідкувати за поточною ситуацією на дорозі та утримувати автомобіль на смузі.

За інформацією компанії, у продаж новий кросовер надійде уже наприкінці листопаду.

Як ми повідомляли раніше, компанія також презентувала новий позашляховик Nissan Patrol.


Ірина Клєщова