20.01.2020

Tesla планує встановити три швидкісні зарядні станції в Україні

Компанія Tesla збирається встановити впродовж цього року в Україні три свої швидкісні зарядні станції. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Як заявив в коментарі виданню фахівець з електромобілів Олександр Кравцов, фірмові зарядки значно поліпшать життя українських власників Tesla, однак, швидше за все, вони будуть з'являтися поступово.

"Зараз найближча до України зарядка Tesla знаходиться в 200 кілометрах від нашого кордону. Установка Supercharger в Україні - це хороша новина для власників Tesla. Компанія вже давно обіцяє відкриття фірмових зарядок", - говорить Олександр Кравцов, автоексперт і головний виконавчий директор компанії ElectroCars.

Інформація про це є на картах компанії Tesla. Найімовірніше, це будуть стандартні Supercharger на 120 кВт. Такі здатні одночасно заряджати від 4 до 10 електричних машин. Такий тип зарядок американський автовиробник використовує в Європі.

"Я користувався подібними. Перше, що кидається в очі, це оригінальний дизайн самої станції, щільний пістолет і товстий кабель. Але найголовніша особливість - це швидке зарядження. До 90% вона заповнює акумулятор за 30-35 хвилин. Більшість зарядних станцій, що працюють в Україні, роблять це за півтори години. Крім того, для старих моделей Tesla, випущених до 2018 року, зарядка є безкоштовною ", - підкреслює Кравцов.

Місця розміщення станцій, ймовірно, залишать ті, про які через свої карти Tesla заявляла раніше, - Рівненська область, об'їзна автодорога біля Житомира. Про третій об'єкт інформації немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Канаді знайшли звалище радянських автівок

"Я думаю, що Tesla, відкриє поступово ці станції у нас. Не варто очікувати, що всі три запрацюють одночасно", - говорить фахівець.

Такі станції також вперше з'являться в Литві, Латвії, Естонії, Ісландії та Росії. В цілому Tesla за всі роки роботи відкрила понад 1400 Supercharger.

Нагадаємо, Протягом 2019 року в Україні зареєстрували 7542 електромобілі. Зважаючи на динаміку купівлі електромобілів, то це не найкращий показник за останні роки.

 

Obozrevatel