23.03.2020

Volkswagen відроджує випуск легендарного мінівена T1 – тепер це електромобіль

На честь 70-річного ювілею випустять електричну версію культового мікроавтбоуса Volkswagen T1. Коштуватиме модель від 64 900 євро.

 

Новинку назвали e-Bulli. Його випускатиме невелика німецька фірма eClassics, що спеціалізується на переробці класичних Volkswagen (переважно "Жуків") у електромобілі. Але різниця між e-Bulli та іншими рестомодами полягає в тому, що його розробку курували фахівці з Volkswagen. Так само автоконцерн постачає для нього електричні деталі зі своїх заводів у Касселі та Брауншвейгу.

Максимальна швидкість e-Bulli порівняно з класичним T1 зросла з 105 км/год до 130 км/год. Проїхати на одному заряді батареї він зможе понад 200 км, а щоб відновити заряд до 80% знадобиться лише 40 хвилин і швидкий зарядний пристрій на 50 кВт.

Екстер"єр машини лишився майже повністю оригінальним, а от у інтер"єрі доволі багато нового, хоча нові елементи максимально стилізовані під старовину. Як, наприклад, цифровий екран, що вбудований в оригінальний спідометр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія Nissan показала оновлену емблему

Volkswagen T1 - автомобіль концерну Volkswagen,який виробляли з 1950 по 1967 роки. Один з перших цивільних мікроавтобусів. Автомобіль також став обличчям цілої епохи і, поряд зі своїм наступником T2, був дуже популярним серед хіппі. Також відомий як "хіппімобіль" або "сплітті".

Автопогляд