24.03.2020

Українці все більше переходять на електромобілі

У лютому українці зареєстрували 1438 "зелених авто", серед них 658 електромобілів і 780 гібридів. Про це йдеться у свіжій статистиці консалтингової компанії IRS Group.

У порівнянні з січнем, електромобілів зареєстрували більше, а от гібридів – та сама кількість. Також не варто забувати, що у лютому менше днів, а це означає ще вагоміший фактичний приріст електрокарів, каже Іван Любарський, директор IRS Group.

На першому місці серед електромобілів посів незмінний лідер з продажів Nissan Leaf. Друге і третє місце розділяють автівки Tesla – Model 3 та Model S. Загалом, кожен третій електрокар, який зареєструвалиу лютому, це Nissan Leaf. Кожен  п"ятий – Tesla. Також українці купують Volkswagen E-Golf, Renault Kangoo та інші марки електромобілів.

Лідерами з регіонів з реєстрації "зелених" авто залишаються Київ та Одеса. У столиці зареєстрували  369 машин, а в Одесі – 234. Третє та четверте місце залишилося Львівщині та Харківщині відповідно. Так Львівська область збагатилася на 119 електромашини, а Харківська на 110.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Volkswagen відроджує випуск легендарного мінівена T1 – тепер це електромобіль

Середній вік зареєстрованих електрокарів -  4,3 роки. Найбільша частка припадає на чотирирічні авто, а це 26%.  Нові моделі купили 1% користувачів.

Нагадаємо, в Україні зареєстрували майже 38 тис. електромобілів і гібридів.

 

Автопогляд