23.04.2020

PSA в Україні безкоштовно ремонтуватиме й обслуговуватиме швидкі допомоги

Популярні французькі карети швидкої допомоги в Україні ремонтуватимуть безкоштовно. 

Група PSA в Україні спільно з партнером по переобладнанню компанією "Автоспецпром" роблять свій внесок в боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції та надають безкоштовний ремонт автомобілів швидкої медичної допомоги PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper, включаючи медичне обладнання, яке встановлено на цих автомобілях. Адже парк сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги PEUGEOT і CITROЁN, переобладнаних компанією "Автоспецпром", в Україні налічує понад 1,5 тис. одиниць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повно сучасних технологій і спортивні налаштування - тест-драйв Peugeot 508

Обслуговування проводитимуть по всій території України на авторизованих та партнерських сервісних станціях протягом 17 квітня по 16 травня включно. Таким чином за кошт імпортера проводитиметься  діагностика і поточні ремонти (паливна система, електрична система тощо), включаючи запасні частини, технічні рідини і необхідні роботи, сезонна заміна автомобільних шин,  заміна необхідних деталей встановленого медичного обладнання. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія емблеми - як змінювалаіся лев "Пежо" протягом 127 років

"Ці роботи доступні для всіх автомобілів швидкої медичної допомоги PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper, переобладнаних компанією "Автоспецпром" незалежно від того, чи знаходиться автомобіль на гарантії, - говорять у PSA в Україні. -   Від "здоров'я" цих автомобілів безпосередньо залежить здоров'я українців: важливо забезпечити надійний, безвідмовний, витривалий транспорт для бригад медиків, які виїжджають на екстрені виклики українців: від швидкості реакції часом може залежати життя людини". 

Нагадаємо, автомобіль Peugeot 508 став переможцем в національній премії "Авто Року 2020" в Україні.

Автопогляд