31.08.2020

Стартує Ретрозліт OldCar - що потрібно знати учасникам?

12-13 вересня не території Музею авіації по вул. Медова, 1 відбудеться "Ретрозліт OldCar".

Якщо ти — власник класичного автомобіля, мотоцикла чи мотороллера, маєш змогу взяти участь у видовищному пробігові столицею, та виставити його в експозиції серед сотні літаків і гелікоптерів.

З 9:30 до 10:30 у суботу 12 вересня учасників пробігу збиратимуть біля Пам"ятника засновникам Києва — Кию, Щеку, Хориву і сестрі їхній Либідь, який знаходиться на набережній Дніпра в Наводницькому парку. Після спілкування і спільного фотографування ретротехніка організованою колоною за заздалегідь складеним цікавим маршрутом вирушить у Державний музей авіації імені О. К. Антонова на вул. Медову, 1.

У кого не буде можливості брати участь у пробігові, може одразу в суботу з 8:00 їхати на Медову, 1.

У музеї ретромашини, мотоцикли й мотороллери займуть свої місця під крилами літаків і на рівних галявинах. Охочі зможуть взяти участь у фігурному водінні, конкурсах й інших активностях, які підготують організатори заходу. Як завжди, пануватиме тепла і невимушена атмосфера у колі однодумців і кращих зразків інженерного мистецтва!

Для того, щоб взяти участь у "Ретрозльоті", варто зареєструвати свою техніку на сайті http://oldcarland.com.ua/registration-car/

До зустрічі!

Автопогляд