05.09.2020

Розганяється до 50 км/год та є фестивальним рекордсменом: мотоколяска СМЗ С-3А на Old Car

Власник синьої мотоколяски СМЗ С-3А Володимир Борсук вже збирається на "Ретрозліт OldCar".

Цей компактний двомісний транспортний засіб не лише бере участь у більшості наших заходів, а ще й є активним учасником. Він має найбільший пробіг територією Музею авіації під час фестивалів.

"Це машина для душі. Вона відновлена перефарбована. Виїжджаю нею у хорошу погоду лише, - говорить власник мотоколяски. - Зазвичай на різноманітних заходах катаюся нею до схочу. За кілька днів на одній локації можу намотати понад 200 кілометрів".


Мотоколяску СМЗ С-3А випускали із 1958 по 1970 рік. На відміну від попередньої моделі, у цієї було 4 колеса. Її оснащували мотоциклетним двигуном Іж-49 потужністю 8 к.с. Гальма були передбачені лише для задніх коліс. Всього таких випустили 203,2 тис. одиниць.

"Динаміка у мотоколяски не така, як у легковиків, але понад 50 кілометрів за годину розганяється", - говорить власник.


Крім цього, чоловік має хобі - конструювання техніки для своїх дітей. На базі радянського педального автомобіля "Львів'янка" він створив мініатюрний двомісний бензиновий автомобіль. А торік презентував найменший в Україні автомобіль із коляскою. Він має все, як і "доросла техніка" - бак для пального, кермо й вихлопну трубу.

 

Нагадаємо, 12-13 вересня на території Музею авіації відбудеться Ретрозліт OldCar.
Вартість квитка становитиме 100 грн.

Ретрозліт OldCar