08.09.2020

7 причин прийти на "Ретрозліт OldCar"

Причин відвідати Ретрозліт чимало. Втім, якщо ти маєш якісь сумніви, то ось тобі ще 7 пунктів, чому не варто пропустити цьогорічний OldCar.

1. Побачиш найбільш рідкісні моделі в Україні 

Очікуємо раритетні європейські моделі. Вже заявили про участь у заході власники єдиного в Україні британського автомобіля ручної роботи Morgan, єдиного в світі представницького радянського ГАЗ-12 "ЗиМ" із відкидним верхом і багато інших. 


2. Поринеш у атмосферу вінтажної техніки 

Усі два дні заходу супроводжуватимуться рухом, звуком і клаксонами старовинної техніки. Протягом 12-13 вересня територія Музею авіації слугуватиме своєрідним перетином епох - будуть машини й мотоцикли від 40-х до 90-х років. Кожен зможе побачити транспортні засоби, знайомі з дитинства. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пробіг столицею і ексклюзивні машини - в Києві відбудеться Ретрозліт-2020

3. Побуваєш у знакових літаках нашої історії 

Фініш ретрозльоту протягом 12-13 вересня відбуватиметься в одному із кращих авіаційних музеїв світу - Державному музеї авіації імені О.К. Антонова. На його території можна побачити близько 7 десятків одиниць літальної техніки. Деякі із них будуть відчиненими для відвідувачів. 


4. Зробиш яскраві фото 

Такі неймовірні краєвиди із десятками ретроавтомобілів серед крил і гвинтів літаків бувають лише на OldCarі. Тільки тут можна зробити незабутні світлини із технікою, яка увійшла в історію і при цьому повністю на ходу. Крім того, можна спіймати в об"єктив літак, що вилітає з аеропорту "Київ". 


5. Побачиш автомобілі, яким понад 60 років, під час крутих маневрів 

"Ретрозліт OldCar" передбачає більше руху, ніж на фестивалі. Захід почнеться із видовищного пробігу столицею 12 вересня - автівки їхатимуть від Пам"ятника засновникам Києва до Музею авіації й урочисто заїдуть на його територію. Там можна побачити, як автомобілі поважного віку виконують різноманітні фігури водіння - об"їжджають фішки, рухаються змійкою та наїжджають на дрібні перешкоди. 


6. Відзначиш ювілей культових моделей 

Мало хто не їздив легендарними автомобілями на ЗАЗ-965 "Запорожець" або на ВАЗ-2101 "Жигулі". Саме на ретрозльоті створять міні-експозицію присвячену 60-річчю і 70-річчю цих знакових для нашої країни машин. 

7. Проведеш весело час із друзями та сім"єю 

Не обов"язково бути експертом із автомобілів для відвідування "Ретрозльоту OldCar". Це місце ідеально підходить для родинних зустрічей та часопроведення з друзями, для цього створені всі умові. "Ретрозльоту OldCar" - це, перш за все, свято й можливість зустрітися всім, хто цінує красиву техніку, любить рух і життя!


Нагадаємо, Ретрозліт триватиме 12-13 вересня на території Музею авіації. 
Вартість квитка - 100 грн.

 

Ретрозліт OldCar