09.09.2020

Чому вихідні із сім'єю краще проводити на "Ретрозльоті OldCar" - 5 аргументів

Якщо ви планували провести вихідні у родинному колі, то "Ретрозліт OldCar" - найкраще місце для цього. Так стверджують організатори та наводять 5 аргументів на користь свого твердження.

1. Ви зможете поринути в святкову атмосферу 

Захід розпочнеться із видовищного пробігу ретроавтомобілів містом. Машини стартуватимуть від Пам"ятника засновникам Києва до Державного музею авіації імені О.К. Антонова на вул. Медова, 1. Колону можна буде побачити в центральній частині міста, в Шевченківському і Солом'янському районах. Але найкраще її буде видно в самому Музеї авіації приблизно об 11:40-12:40 — під час заїзду на територію вона неспішно рухатиметься між літаками. 


2. Побачите автомобілі, як у кіно 

Приїде чимало моделей таких, як ті, що знімалися в радянських, американських і французьких кінострічках. Будуть мотоколяски, як у фільмі "Операція И", "Волги", подібні до тих, що були в "Стережись автомобіля", Citroen із фільмів "Жандарми" тощо. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український трайк уже готується дивувати відвідувачів на OldCar


3. Побуваєте всередині літаків 

Державний музей авіації імені О. К. Антонова — один із кращих авіаційних музеїв світу. Тому не дивно, що у ньому зосереджені найбільш повні експозиції літаків і гелікоптерів. Деякі із них відчинять і кожен зможе себе відчути пілотом або пасажиром. 


4. Розважите дітей 

"Ретрозліт OldCar" - це ідеальне місце для проведення часу із дітьми різного віку. Молодших захопить велетенська територія і море простору для катання на велосипедах і самокатах, можна буде розважитися на дитячому майданчику. Старших вразять масштаби велетенської авіатехніки та різноманіття ретроавтомобілів, підлітки зможуть вживу познайомитися із культовими моделями автомобілів і поспілкуватися із їхніми власниками. 


5. Зробите неймовірні фото 

На "Ретрозльоті OldCar" буде величезне різноманіття техніки. Навіть фотографу-початківцю буде просто знайти вдалий ракурс на тлі гвинтів і блискучого хрому автомобілів. Тому заряджайте до 100% акумулятори телефонів і фотоапаратів й приходьте на наше свято!Нагадаємо, Ретрозліт триватиме 12-13 вересня на території Музею авіації. 
Вартість квитка - 100 грн. 

 

 

 

Ретрозліт OldCar