02.04.2021

Opel замінить емблеми на QR-коди

Німецька компанія Opel замінить усі дані, позначення двигуна та емблему унікальними QR-кодами. За їхньою допомогою  автомобілі марки зможуть комунікувати між собою та пішоходами. Про це пише Int-media.opel.

Графічні дизайнери та IT-розробники компанії змінили звичний вигляд QR-коду на форму променя. Електричний автомобіль Mante ElektroMOD оцифрують першим. Наступним "цифровим авто" стане Opel Astra нового покоління. Його дебют очікують до кінця 2021 року. 

Після сканування коду авто можна зв'язатися з власником транспортного засобу через повідомлення, голосову пошту чи інформаційно-розважальну систему.

QR-код зберігатиме інформацію про платежі. Працівники сервісних центрів, просканувавши код, зможуть зняти кошти за ремонт з рахунку клієнта. Доступними для розрахунку будуть звичайні гроші та криптовалюта. Крім того, пішохід, який забажає виразити захоплення автомобілем, зможе це зробити просто навівши камеру смартфону на емблему. На думку представників компанії, це приведе до нових, креативних форм спілкування. 

У майбутньому бренд створять унікальний дизайн QR-коду для кожного модельної лінійки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продажі нових машин під час карантину зростають - стало відомо, яка марка найпопулярніша

Нагадаємо, працівники поліції України перевіряють електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію автомобіля через QR-код з жовтня 2019 року.Автопогляд