12.07.2016

В Україну завезли першу партію SsangYong Tivoli

Офіційний дистриб'ютор SsangYong почав продажі компактного кросовера Tivoli.

Нова модель має одне з найкоротших рекламних гасел: TIVOLI – ILOVIT. SsangYong Tivoli – перший кросовер субкомпакт-класу (В-клас) корейської компанії, повідомляє AUTO-Cconsulting.

Особливістю автомобіля є новий кузов. Його високої жорсткісті досягли за рахунок застосування високоміцних сталей (HSS) (71,4%), у тому числі удосконалених високоміцних сталей (AHSS) (40%), що унікально для цього сегменту кросоверів. Для підвищення рівня пасивної безпеки в 10 основних зонах використали надміцну сталь, що отримують методом гарячого формування.

Нині в Україні буде доступна передньопривідна бензинова версія з 1,6-літровим 128-сильним двигуном з 6-ступеневою механічною або автоматичною трансмісією. Tivoli буде представлений у 7-ми кольорах кузова. Також можливо оформити індивідуальне замовлення на автомобілі з повним приводом, двоколірним кузовом, дисками розміру 17 або 18 дюймів, різними варіантами обробки салону і іншими додатковими опціями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ BMW запустить у виробництво купе нового класу

В Україні оголошені ціни і стартують продажі SsangYong Tivoli - SsangYong. Базову версію TIVOLI G16DF BASE 6MT з механічною КПП пропонують за 445 тис. грн.

Версія з 6-ступінчастим японським "автоматом" AISIN – TIVOLI G16DF STD 6AT коштуватиме 505 тис. грн.

Нагадаємо, SsangYong представив на автосалоні в Женеві великий кросовер Tivoli XLV.

Автоконсалтинг