10.07.2018

Керування голосом і виклик BMW — показали новий Mercedes-Benz

Німецька компанія Mercedes-Benz готує до випуску нову модель GLE. Автомобіль матиме новий інтерфейс та покращені технічні характеристики. 

Mercedes GLE 2019 матиме сучасніший зовнішній вигляд. Це все одно буде позашляховик, але з високоякісними шинами, піднятою висотою їзди . Спереду автомобіль матиме легку складку в нижній половині кузова. На задній стороні нова модель матиме складні світлодіодні ліхтарі. У значку Mercedes розміщуватимуться значки самозахисту автомобіля.

У новій моделі будуть два 12,3-дюймові цифрові дисплеї, які працюватимуть як приладова панель і інформаційно-розважальна система. Модель GLE оснащена мультифункціональним кермом з 18 елементами управління. Інтерфейс системи боснастять новим інтерфейсом Mercedes-Benz User Experience. Він підтримує керування голосом і збирає інформацію через додаток Mercedes Me. В основі нового позашляховика лежить платформа MHA (модульна висока архітектура), яку Mercedesрозробили для моделей з високим дорожнім просвітом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tesla Model 3 паркуватиметься самостійно, як і дорогі моделі

У компанії Mercedes-Benz тестують модель GLE , нове покоління якої вийде восени. Презентація автомобіля відбудеться в Парижі. Нова модель матиме початкову ціну приблизно 55 000 фунтів стерлінгів.Новинка конкуруватиме з BMW X6 і Range Rover Sport. Вперше автомобіль GLE представили 2015 року.

В новій моделі будуть 4-циліндрові та 6-циліндрові бензинові і дизельні двигуни з турбонаддувом — на вибір. Передбачають також випуск гібридної версії з можливістю підключення до розетки.

Восени 2018 року китайська автофірма Zhejiang Hezhong New Energy Vehicles випустить бюджетний електроавтомобіль. Це буде електричний кросовер Neta N01.

 

 

Поліщук Надія