04.12.2018

Електромобіль від Audi розганятиметься до "сотні" за 3,5 секунд

Компанія Audi випустила нову електричну машину під назвою e-tron GT. ЇЇ продемонстрували  на Лос-Анджелеському автошоу.

Нове чотиридверне купе має 4,95 м в довжину і 1,96 м в ширину. У зовнішньому вигляді авто виділяється широка решітка радіатора і  матричні світодіодні фари. На задній панелі ліхтарі тягнуться по всій ширині автомобіля. Кузов машини виготовлений з високоміцної сталі, а панель даху - з вуглецевого волокна. У концепта безрамкові двері й окрема кришка багажника. Відсік вміщує 450 л, в передній частині є ще один багажник на 100 л. Також e-tron GT має великі 22-дюймові колісні диски.

В салоні моделі - декілька сенсорних екранів,  якими можна керувати за допомогою голосу. Електромобіль обладнаний системою рекуперації енергії та засобами допомоги водієві, які забезпечують автономне керування 3-го рівня. Салон повністю оброблений синтетичними матеріалами, включаючи оббивку сидінь.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У яких країнах найдешевше утримувати автомобілі

Концепт побудований на платформі PPE (Premium Platform Electric), яка розроблена спеціально для електромобілів. Таку ж має Taycan. Ця платформа допомагає звільнити місце під капотом і знизити центр ваги авто, оскільки батарея інтегрована в підлогу.  

Запас ходу  e-tron GT матиме більше 400 км. Батарею можна буде зарядити до 80% за 20 хвилин.  Два двигуна концепту матимуть потужність 590 к.с., завдяки чому машина розганятиметься до "сотні" за 3,5 с, а до 200 км/год - за 12 с . Максимальна швидкість моделі - 240 км/год.

Виробництво новинки розпочнуть  з 2020-го року, а продаватимуть з 2021-го. Випускатимуть нові моделі  на заводі Audi в німецькому місті Неккарзульм. До 2025 року Audi обіцяє випустити 12 електромобілів різних класів.

Нагадаємо, що в Україні встановили додаткові пристрої для вимірювання швидкості у 6 областях. 

Як повідомляв Автопогляд раніше,  американська  компанія Rivian Automotive представила свій перший електропікап. Він має 3 багажника, 4 двигуни і коштує 61,5 тис. доларів

 

Надія Поліщук