26.12.2018

Тихий двигун і розгін до "сотні" за 7,4 секунди - Mercedes випустив новий позашляховик

Німецька компанія Mercedes-Benz представила дизельну версію позашляховика Mercedes G 350 d.  Замовити нову модель можна буде в січні 2019 року, купити таку в салоні - навесні.

Зовні Гелендваген схожий з попередніми модифікаціями – така ж форма капоту,  круглі передні фари, колісні арки, що випирають назовні. Але нова модель має ширшу решітку радіатора та іншу форму бамперів. В салоні Mercedes G 350 d – шкіряні сидіння, сучасна панель приладів також обшита шкірою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 23 тисячі замовлень - триколісне авто зацікавило покупців

Автомобіль оснащений рядним  6-циліндровим дизельним двигуном OM 656 потужністю 286 кінських сил. Завдяки цьому позашляховик  розвиває швидкість до 199 км/год і розганяється до "сотні" за 7,4 с. Двигун моделі відповідає європейським екологічним стандартам Euro 6d-Temp.  Силовий агрегат має багатоступінчастий процес згорання палива, спеціальне покриття на стінках циліндрів, що знижує тертя при русі. Особливістю двигуна є також його розміщення на "активних опорах". На низьких швидкостях опори стають м"якшими, при швидкому русі – жорсткішими. Завдяки цьому мотор менше зміщується при розгоні і гальмуванні, а також видає менше шуму та вібрацій. Mercedes G 350 d  має також 9-ступінчасту автоматичну коробку передач і повнопривідну трансмісію.

Нагадаємо, що на брукованих дорогах робитимуть  пішохідні переходи з альтернативних матеріалів. 

Як повідомляв Автопогляд раніше, на українських трасах встановлять протизасліплюючі екрани. Відповідні зміни внесуть до Державних будівельних норм.  

Надія Поліщук