Більший і з новим дизайном - презентували Nissan Qashqai третього покоління
Сьогодны відбулася світова прем'єра японського кросовера Nissan Qashqai третього покоління.
Авто побудували на новій платформі CMF-C. Воно має абсолютно інший кузов, салон і агрегати. Модель є більшою за свого попередника - 4425 мм в довжину і 1 838 мм в ширину при колісній базі в 2666 мм.

Вартість нового Qashqai становитиме від 20 тис. до 30 тис. євро, приблизно від 678 тис. до 1 млн 13 тис. грн.
Дизайн Nissan Qashqai кардинально змінився - тепер в зовнішньому вигляді панують межі. Передня частина виконана в дусі інших моделей цього бренду Nissan Juke і X-Trail - зі збільшеною V-подібною решіткою радіатора і вузькими світлодіодними фарами, Gazeta.ua повідомляє виробник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розумні фари й азартний характер - тест-драйв нового Nissan Qashqai (ВІДЕО)
Матеріали обробки салону стали якіснішими. З'явилася також поліпшена шумоізоляція. Вперше встановили цифрова панель приладів, дані можуть проектуватися і на лобове скло.
Тепер у Nissan Qashqai - 9,0-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи і компактний селектор трансмісії. На другому ряду стало на 28 мм більше місця для ніг і на 15 мм - над головою. Обсяг багажника виріс до 504 л.
Nissan Qashqai оснастять 1,3-літровими бензиновими турбодвигунами потужністю 138 і 156 к. с., доповненими 48-вольтовою помірною гібридною установкою. Дизельних версій більше не буде, але з'явиться гібрид Nissan Qashqai з 187-сильною установкою e-Power.
Автомобілю запропонують на вибір 6-ступеневу механічну коробку передач і варіатор. Версія з e-Power буде передньопривідною, а ось 1,3-літровим Qashqai запропонують і повний привід.
Новий Nissan Qashqai надійде в продаж в Європі з літа, в Україні його планують привезти в другому півріччі. Пізніше у моделі також з'явиться американський брат-близнюк Rogue Sport.
Нещодавно відбулася презентація потужного гібридного автомобіля спортивного типу. Його презентувала британська компанія McLaren.