30.06.2014

Киянин почав виробництво аудіотехніки для пікніків

 

Виробництво аудіобоксів налагодив півроку тому Віталій Потоцький. Аудіобокси — це дерев"яні колонки із вбудованими автомобільними динаміками, акумулятором і підсилювачем. Він показав моделі музичної техніки власного виробництва під час фестивалю "Made in Ukraine", що проходив на території столичного ресторану "Розгуляєво".
"Все почалося з того, що після одного з пікніків я не зміг завести автомобіля. Майже півдня грала музика з магнітоли мого авто й акумулятор розрядився, - розповідає Віталій. Він за фахом промисловий дизайнер. - Тому й вирішив зробити собі спеціальний пристрій, щоб не використовувати автомобільну магнітолу. Аудіобокс сподобався друзям.  Одному з них я такий подарував. Потім іншому подарував. Кілька аудіобоксів мені замовили за гроші. Я зрозумів, що це затребувана річ й вирішив налагодити виробництво".

Півтора роки чоловік витратив на те, щоб почати серійне виробництво аудіобоксів. Знайшов виробниче приміщення, найняв людей і налагодив поставки потрібних матеріалів і комплектуючих.
"У мене зараз працює 18 осіб. Кожен з них займається своєю справою. Хтось робить шкіряні паски для техніки, хтось збирає корпуси, хтось їх фарбує. В місяць ми виробляємо 30 пристроїв".

Аудіобокси чоловік випускає під маркою "Потоцький". Всі комплектуючі крім динаміків українського виробництва.
"Динаміки ставимо світових брендів - "Хелікс" і "Морель". Плата з електронним начинням  - своя. Виробляємо її на заводі в Києві. Електронна схема підсилювача розроблена саме під характеристики моїх аудіобоксів. На платі є логотип мого бренду. Всі моделі аудіобоксів мають дуже тонкі й правильні налаштування. Цим займався спеціаліст, який брав перші місця по автозвуку. Для якості відтворення ми не використовуємо у виробництві ні ламінованого дерева, ні ДСП, ні шпону.  Матеріалом корпусу є лише натуральна вільха. Ця порода дерева найкраще  передає звук. З неї роблять музичні інструменти".

Віталій Потоцький налагодив виробництво трьох моделей аудіобоксів - "Джуніор", "Вінтаж" і "Грандвінтаж". Перша модель — найменша за розмірами. Вона обладнана двома динаміками по 40 ватт. Від акумулятора працює 15 годин. "Вінтаж" і "Грандвінтаєж" більші, оснащені 4 динаміками й працюють годин від акумулятора.
"Найпотужніша й найбільша система — це "Грандвінтаж". Але люди здебільшого беруть "Джуніор" й "Вінтаж".
Уадіотехніку "Потоцький" продають через 8 інтернет-сайтів, мережу електроніки "Портатив" та через соцмережу фейсбук. Вартість аудіобоксів — від 8 до 14 тис. грн, залежно від  моделі.

 
Автопогляд