26.08.2021

ДЕНЬ В ІСТОРІЇ: побудували перший Phantom II Continental

26 серпня 1929 року британська компанія Rolls-Royce Limited випустила спеціальну версію  автомобіля люкс-класу Phantom II - Continental.

Автомобіль, з індексом 26EX, отримав коротшу колісну базу, п"ятилисті пружини, які були жорсткішими, ніж у стандартних Phantom ІІ, та чотиримісний полегшений кузов Barker, пофарбований штучним лаком, який виготовили з подрібненої луски оселедця. Спочатку відділ продажів не виявляв інтересу до нової моделі, але успіх прийшов після перемоги у Grand Prix d'Honneur 1930 року. Над конструкцією версії Continental працював Іван Евернден.

Дизайн кузова в основному повторював стиль кінця 20-х років. Версія Continental мала таку ж платформу з напівеліптичними пружинами спереду та позаду, як Phantom II,і раму з низькою посадкою та радіатором, встановленим далеко позаду автомобіля.

Машину оснащували 7,7-літровим двигуном, до якого кріпили чотириступеневу механічну коробку передач з синхронізаторами. На всіх колесах встановлювали барабанні гальма з сервоприводом.

Версія Phantom II - Continental  продавали у Європі. Всього виготовили 281 машин, включаючи 125 версій з лівим кермом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕНЬ В ІСТОРІЇ: Volvo представила перший у світі автомобіль з триточковим паском безпеки

Нагадаємо, Rolls-Royce Phantom II випускали протягом 1929-1935 років. З 1931 року марка Bentley, що належала компанії Rolls-Royce, використовувала назву Continental для своїх спортивних моделей R-Type, S1,  S2, S3.

 

Автопогляд