12.02.2019

РАФ повертається - з'явились ескізи нового мікроавтобуса

Ризька автобусна фабрика опублікувала перші ескізи нового мікроавтобуса. Компанія уже визначила концепцію нової моделі і почала роботу над нею в США  та інших країнах.

Над дизайном автомобіля працюють фахівці з багатьох країн. Серед них  доктор мистецтвознавства Санкт-Петербурзької державної художньо-промислової академії Світлана Мірзоян і кандидат мистецтвознавства Дмитро Азрікан. Поки що  остаточний зовнішній вигляд нової моделі не визначили. Про це повідомив генеральний директор Rigas Autobusu Fabrika Кирило Шумейко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  4 бюджетних електромобілі із запасом ходу понад 200 км

Новий РАФ стане осучасненою інтерпретацією  RAF-977. При цьому мікроавтобус буде повним електричним і матиме модернізовану техніку. У салоні розмістяться 15 сидячих місць, 3 відкидні і 18 стоячих. Також розробники залишать місце для людей із обмеженими можливостями і  дитячих колясок.

Модель випустять у двох варіантах – один можна буде підключати до тролейбусної мережі для підзарядки під час руху, інший матиме допоміжний генератор. Силова установка автомобіля складатиметься з електричного 48 кВт-ного двигуна. На одній зарядці автобус зможе проїхати від 150 до 180 км.

Перший експериментальний мікроавтобус у  2020 році.

Нагадаємо, що Nissan Leaf отримав нагороду як найдешевший у використанні електромобілем за останні п'ять років 

Як повідомляв Автопогляд раніше, за січень в Україні зареєстрували  2,3 рази більше електромобілів, ніж за  той же період минулого року.

 

Надія Поліщук