31.08.2021

Німецька автомобільна компанія пропонуватиме лише автоматичну коробку передач

Німецька компанія Volkswagen заявила, що припинить випуск машин з механічною коробкою передач. Повна відмова від цього оснащення відбудеться до 2030 року.  Про це йдеться на порталі AutoMotor und Sport.

Позиція компанії обґрунтована переходом на виробництво електромобілів і нерентабельністю розробки версій з механічною трансмісією. Кросовер Tiguan третього покоління, який вийде на ринок в 2023 році, стане першою моделллю,  яку позбавлять трьох педалей і ручки. Наступним буде оновлений Passat, випуск якого запланований на того ж року. У них ручну коробку замінять на преселективний "роботом" DSG або "автомат" з гідротранформатором.

Зараз приблизно 40% моделей концерну Volkswagen Group випускають із ручною коробкою передач. Зі 353 моделей концерну припадає 139 автомобілів з механічною КПП. Інші марки, що входять до складу групи, також мають намір виключити зі своїх лінійок механічні коробки передач. Про це вже оголосили Skoda, Audi і Seat. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці перетворили тягач у незвичне авто

Нагадаємо, автовиробники всього світу віддають перевагу автоматичним і роботизованим коробкам передач і повністю відмовляються від механіки. 

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

Автопогляд