01.09.2021

Склали рейтинг найнадійніших нових автомобілів 2021 модельного року - які авто у списку

31 серпня американське видання J.D. Power склало рейтинг найнадійніших нових автомобілів 2021 модельного року. Результати дослідження опублікували на порталі CarandDriver.

За даними J.D. Power, якість нових автомобілів, порівняно з минулим роком, покращилось на 2%, що на один відсоток нижче від середнього щорічного показника останнього десятиліття. З 32 автовиробників покращили якість автомобілів лише 20.

Дослідження охоплює відповіді понад 110 тисяч осіб, які придбали або орендували новий автомобіль 2021 модельного року і володіють ним перші 3 місяці від покупки. 

У дослідження потрапили  всі основні автовиробники на ринку США, за виключенням Tesla, яка, згідно J.D.Power, не надає усіх звітів.

Очолює рейтинг брендів Ram з результатом 128 проблем на 100 автомобілів (PP100). Друге місце займає Dodge, за ним Lexus Mitsubishi. Замикає п'ятірку KIA з показником 146. Найгірші показники у Volkswagen, Audi та Chrysler - понад 213 проблем.

Найвищу оцінку якості серед моделей сегменту компактних легкових авто отримав Hyundai Accent. Найкращим сімейним автомобілем став Kia Forte, а звання кращого повнорозмірного легкового авто дісталося седану Nissan Maxima.

Серед кросоверів лідерські позиції займають Kia Soul, Kia Sportage, Nissan Murano, Kia Telluride та Toyota Sequoia, відповідно до класу. Найкращим мінівеном, на рішенням видання, є Kia Sedona.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Opel випустив гібрид скутера та легкового авто

Нагадаємо, цього року у номінації "Легковий автомобіль 2021" перемогла чеська Skoda Octavia. У номінації "Кросовер 2021" кращим став французький Peugeot 2008.


Автопогляд