11.03.2019

Нові моделі і вживані електрокари - як змінився український ринок електромобілів

За січень українці поставили на облік 441 електромобіль. Це у 2,3 рази більше, ніж за той самий період 2018 року.  Про це повідомляє асоціація "Укравтопром".

За інформацією агентства IRS-group українці зареєстрували за січень 503 електрокари.  Найбільше ввозили використаних електромобілів з-закордону – 404 штуки. Середній вік куплених автівок 5 років.

На ринку електромобілів в Україні все ще лідирує Nissan Leaf. За місяць таких купили 231. Проте порівняно з грудневим показником ця модель втратила 1% частки парку. У той час збільшилась кількість RENAULT Zoe  і TESLA Model S до 29 і 28 штук відповідно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПрактичність крізь десятиліття - у цей день випустили Volkswagen Transporter

Також в Україні придбали перші  13 електромобілів JAGUAR I-Pace. Ще  минулого місяця на українському ринку цієї моделі не було.

Станом на 1 лютого в Україні нараховується  понад 11 тис. електромобілів, разом з гібридами – більше 20 тис. . Найбільше таких автівок у Києві – майже 6 тис. машин. Серед областей лідирують Харківська і Одеська.

Нагадаємо, що компанія Sono Motors випустила електромобіль на сонячних батареях Sion, який проїжджатиме завдяки сонячній енергії  34 км  в день.

Як повідомляв Автопогляд раніше, Honda переведе всі  моделі для європейського ринку на електрику до 2025 року

 

Надія Поліщук