19.03.2019

ЗАЗ повертається - компанія випустить автобус і трактор

Український автомобільний завод ЗАЗ випустив нову модель автобуса ЗАЗ А08.  Також у компанії почали складати корейські трактори LS Mtron. Про це повідомив портал Акценти.

ЗАЗ А08 – типовий автобус малого класу. Зовні новинка схожа на свого попередника ЗАЗ I-VAN А07. Проте вона має іншу форму решітки радіатора  і менші фари. Автобус довший і важчий за минулу версію.

Новий ЗАЗ  отримав китайський 3-літровий двигун  Weichai. Він відповідає екостандарту Євро-5. Розганятися автобус може до 90 км/год і витрачає 17 літрів палива на 100 км шляху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євробляховий бум - за 2 місяці в Україну ввезли 136,5 тис. іноземного секонд-хенду

ЗАЗ А08 випустили у двох комплектаціях - приміській і  шкільній. У них 28 сидячих місць – на 3 більше, ніж у ЗАЗ А07. Всього транспортний засіб може вмістити 43 пасажири.

Також ЗАЗ почав виробництво трактори LS Mtron. Спершу компанія випустить пробну  партію, щоб вивчити процес виробництва і проаналізувати попит. Коштуватиме нова сільськогосподарська техніка від $23,5 до $57 тисяч.

Нагадаємо, що українські автовиробники виготовили за лютий 314 машин. Це на 56% менше, ніж за такий самий час 2018 року. 

Як повідомляв Автопогляд раніше, у січні 93% українських автомобілів виготовив завод "Єврокар".

 

Надія Поліщук