12.06.2016

Інструктор розповів, чим варто обладнати автомобіль водія-новачка

Новачкам після купівлі авто бажано встановити дзеркала "мертвої зони", радить інструктор столичної автошколи Олег Міняйло.

"Таке допоможе побачити машини в недоступній частині видимості. У більшості моделей бічні дзеркала не охоплюють весь простір у районі задніх крил. Тому часто не видно авто, яке йде на обгін".

Дзеркала "мертвої зони" універсальні, підходять до всіх марок автомобілів. Їх клеять або на штатне люстерко, або над ним. Вартість такого — від 25 грн.

"Якщо їздити автомобілем у місті почали недавно, придбайте навігатор. Він допоможе зорієнтуватися на дорогах і вивчити різні маршрути. Найнеобхідніший пристрій — відеореєстратор. Він фільмує через лобове скло все, що відбувається перед авто. Деякі водії зверхньо ставляться до машин зі знаком "У" — підрізають, витісняють із дороги. Тому реєстратор допоможе встановити істину в разі аварії".

Нагадаємо, після отримання водійського посвідчення водій протягом двох років повинен їздити із знаком У на склі та не розганятися понад 70 км/год.

Автопогляд