31.07.2021

Представили електричний Citroen DS

Нещодавно британська компанія Electrogenic, яка спеціалізується на модернізації, переобладнанні та електрифікації  класичних автомобілів, вперше презентувала електричну версію Citroen DS. Про це пише портал Аutogeek.

Донором стала модель 1971 року. Оригінальний дволітровий бензиновий двигун замінили на безколекторний електродвигун Hyper 9 власної розробки, потужністю 120 к.с. і 234 Нм крутного моменту. Силовий агрегат доповнила акумуляторна батарея обсягом 48,5 кВт/год. Вона забезпечує 225 км запасу ходу на одному заряді. 

Роз'єм зарядного пристрою потужністю 29 кВт встановили на місці горловини бензобаку в правому задньому крилі. Повний цикл зарядку автомобіля можливий за 2 години. 

У компанії розповіли, що для досягнення максимальної безшумності, механічний насос гідропневматичної підвіски, яка дозволяє регулювати кліренс автомобіля, замінили на електричний.

На фото видно, що дизайн Citroen DS залишився незмінним. Нова наклейка "DS EV electronique" на багажнику і відсутність вихлопних труб – єдині візуальні підказки модифікованої версії машини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як їде новий Peugeot 2008 із найпотужнішим у лінійці двигуном на 155 "коней" - тест-драйв

Нагадаємо, компанію Electrogenic заснували в Оксфорді у Великобританії 2019 року. В їх портфоліо вже є електричні Land Rover, Rolls-Royce і Volkswagen Beetle.

 

 

Автопогляд