10.01.2016

Ford запатентував авто з колесом-моноциклом

На сайті американського патентного бюро є інформація про патент, виданий компанії Ford, в якому описана незвичайна конструкція автомобіля, яка допускає можливість від'єднання одноколісного автомобіля. Про це повідомляє портал Автовод.

За задумом винахідників, у разі необхідності задня частина припаркованого автомобіля піднімається за допомогою автоматичного гідравлічного домкрата, що дозволяє власнику легко від'єднати заднє колесо. Після від'єднання колесо перетворюється на моноцикл з електродвигуном, сидінням і педалями, яке можна використовувати для подолання решти шляху. Крім того, це знижує ризик викрадення автомобіля -кому потрібна машина з трьома колесами?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Росіянка запальничкою підігрівала бак і підпалила все авто

Проте наявність патенту на ту чи іншу розробку не дає ніяких гарантій на її застосування у серійних пристроях. Задумка виглядає цікавою, тим більше що автомобілі майбутнього, найімовірніше, будуть відрізнятися вбудованими в колеса електромоторами. Втім, є і недоліки. Подібна конструкція є не дуже вдалою з точки зору практичності – від неминучого контакту з елементами пристрою і через близькість до дорожнього покриття одяг власника може прийти в непридатність після нетривалої поїздки.

 

Автовод