06.11.2018

Голландська компанія презентує перший летючий автомобіль

Голландська автомобільна компанія PAL-V Liberty 12 листопада  представить перший в світі сертифікований літаючий транспорт. Офіційна презентація відбудеться в нідерландському посольстві в Кувейті. Початок серійного аеромобіля заплановано на 2020 рік.

"Нашим інженерам довелося пройти багато випробувань, щоб довести, що PAL-V Liberty відповідає нормам", - каже головний інженер Майк Стекеленбург.

Він додав, що компанія використовувала перевірені технології, щоб забезпечити дотримання існуючих правил дорожнього руху та правил експлуатації повітряного транспорту.

Машину, що літає, вперше представили ​​на Женевському міжнародному автосалоні навесні цього року.

PAL-V Liberty має два авіаційні двигуни Rotax. Під час руху  землею потужність машини становить 100 кінських сил. До "сотні" автомобіль розганяється за 9 секунд і може розвивати швидкість до 160 км/год. Аеромобіль може перевозити до двох пасажирів і до 20 кілограмів вантажу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В США розробили найпотужнішу зарядку для електромобілів

У режимі польоту потужність  PAL-V Liberty збільшується до 200 кінських сил. Машина може літати з максимальною швидкістю 180 км/год на висоті до 3,5 км. Для зльоту аеромобілю потрібна розгінна пряма довжиною максимум 330 метрів. Машина може перебувати в повітрі 4,3 години і пролітати 500 кілометрів.

Першою модифікація PAL-V Liberty стане спецверсія Pioneer Edition, яких планують випустити 90  штук. Наступною стане версія Sport.

Раніше керівництво компанії повідомляло, що вартість базової версії PAL-V Liberty складе $299 тис. Скільки коштуватиме авто у Кувейті – невідомо.

Як повідомляв Автопогляд  раніше, американський виробник Chevrolet представив електричну версію спорткару  COPO Camaro. Новинка має потужність 700 кінських сил і може подолати 402 метра всього за 9 секунд.

 

Надія Поліщук