24.12.2018

Понад 23 тисячі замовлень - триколісне авто зацікавило покупців

Перший товарний триколісний електромобіль SOLO EV канадська компанія Electra Meccanica представила влітку цього року. За цей час фірма отримала на нього уже 23 тис. замовлень.

Одномісний триколісний електромобіль канадська фірма випустила ще в травні. Заряджається SOLO EV за 3 години і розганяється до 130 км/год.  У моделі набагато мене деталей, ніж у звичайного авто. Власники цього електрокара витрачатимуть менше коштів на обслуговування авто.

Вартість SOLO EV із запасом ходу 160 км становить 15,5 тис. доларів. Перші 40 автомобілів випустили в Канаді, проте надалі виготовлятимуть їх на заводі в Китаї. В серійний випуск модель вийде уже наступного року.

Також  Electra Meccanica випустила спортивний двомісний електромобіль  Tofino, на який надійшло уже більше 40 тис. замовлень. Для запуску нових моделей у виробництво компанія витратила 10 млн доларів.

Нагадаємо, що українська компанія "Богдан" готова постачати електробуси в міста України.  Такий міський транспорт фірма постачає до Польщі та Чехії.

Як повідомляв Автопогляд раніше, на брукованих дорогах в Україні змінять покриття для пішохідних переходів. 

 

Надія Поліщук