21.03.2019

Літаючий мотоцикл від Lazareth коштуватиме $560 тисяч

У Франції показали літаючий мотоцикл-трансформер Moto Volante. У наземному вигляді він працює як квадроцикл, а в повітрі перетворюється у квадрокоптер.

Виготовила незвичний транспортний засіб компанія Lazareth. Відео з випробуваннями новинки  розмістили на своєму каналі в YouTube.

Базою для Moto Volante  став чотириколісний Lazareth LM-847. Від нього аеробайк мав отримати 470-сильний двигун Maserati, а в повітря його мали піднімати чотири турбіни Jetcat.

Літаючий мотоцикл отримав натомість два електродвигуни і шість турбін – по одній в кожному колесі і дві під педалями. При польоті  колеса розвертаються горизонтально завдяки гідравлічним приводам. Важить Moto Volante 140 кг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікавий дизайн і відсутність прав - на українському ринку з'явився електроскутер MikuMax

Злетіти мотоцикл від Lazareth зможе з спеціального майданчика. Для цього достатньо хвилини очікування, поки турбіни розігріються.

Офіційно презентують  Moto Volante на виставці інновацій Gitex у Дубаї восени 2019 року. Коштуватиме аеробайк близько $560 тисяч.

Нагадаємо, що  перший у світі літаючий автомобіль-трансформер Liberty Pioneer трансформується з машини у літальний апарат за 10 хвилин.

Як повідомляв Автопогляд раніше, з 2020-2021 років можна буде придбати словацький літаючий автомобіль AeroMobil 4.0. 

 

Надія Поліщук